Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Делегація Запорізької області відвідала Грузію

17 листопада 2008 - 10:32

13-14 листопада голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух здійснив робочу поїздку до Кахетинського регіону Грузії на запрошення губернатора цього краю Георгія Гвініашвілі. Метою поїздки стало налагодження торгово-економічних та культурних зв'язків між Запорізькою областю та Кахетією, яка є високорозвиненим сільськогосподарським регіоном, де виробляються відомі грузинські вина, культурним та туристичним центром Грузії.

До складу делегації від Запорізької області також увійшли заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Вадим Міщанин, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, генеральний директор ДО „Регіональний фонд підтримки підприємництва у Запорізькій області” Володимир Малий, директор фірми „Пролог ЛТД” Олександр Кучер та президент ТОВ „Запорізький завод кольорових сплавів” Олександр Черняк.

Під час перебування у Кахетії представники запорізької делегації провели переговори з кахетинськими колегами, результатом яких стало укладання угоди про торгово-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво між Запорізькою обласною державною адміністрацією та адміністрацією Кахетинського регіону Грузії. Угоду про співробітництво було укладено й між Запорізькою та Кахетинською торгово-промисловими палатами.

Запорізька делегація також відвідала низку провідних підприємств Кахетинського регіону та налагодила ділові стосунки з представниками місцевих бізнесових кіл.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Всеукраїнський форум вчителів права та історії: відкрито прийом заявок

Ворог дистанційно мінує наші землі: стань амбасадором безпеки та допоможи вберегти життя!

Mercy Corps та Запорізька ОДА об’єднують зусилля для підтримки бізнесу, аграріїв і переселенців

Mercy Corps та Запорізька ОДА об’єднують зусилля для підтримки бізнесу, аграріїв і переселенців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2025

Впродовж доби окупанти завдали 473 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1078-го дня війни

Тепло для найменших: як пологовий будинок став енергонезалежним

Як добровольцям отримати статус учасника бойових дій: роз’яснення Мінветеранів

Воздвижівська громада доєдналась до проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Обізнаність молоді щодо корупції та доброчесності: НАЗК проводить опитування

Кулінарний хаб у Запоріжжі: новий стандарт шкільного харчування та професійної освіти