Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі дорожники розчищають автошляхи цілодобово

17 січня 2018 - 12:29

Запорізькі дорожники розчищають автошляхи цілодобово

З 17-го по 19 січня по території Запорізької області очікуються складні погодні умови: налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Різке підвищення температури повітря. 17-го січня, вночі від -20 до -70 С, вдень від 0 до +50 С. 18-го січня температура повітря впродовж доби складатиме від 0 до 5 градусів тепла. Вітер посилиться до 29 м/с.

Наразі в області покриття автодоріг місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогах області забезпечено.

Заходи з забезпечення безпечного проїзду продовжувалися і в ночі - працювали  усі філії ДП «Запорізький облавтодор». Також тривають роботи з розчистки та посипання протиожеледними матеріалами дорожнього покриття. Для виконання робіт залучено 110 дорожніх робітників та 92 одиниці спецтехніки. 

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також водіїв прохають відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій. Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов, якщо є можливість, утриматися від поїздок на далекі відстані.

У разі, якщо знадобиться допомога на дорозі, є змога телефонувати черговому Служби автомобільних доріг у Запорізькій області за телефоном (061) 787-64-30.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Вознесенівському районі Запоріжжя відновлюють будинок, пошкоджений ворожою ракетою

Ветерани війни отримають компенсацію за страхування цивільно-правової відповідальності

Зручно для пацієнта: повідомлення від Електронної системи охорони здоров’я відтепер у Viber

Цифрові лідери громад, реєструйтеся на нову програму CDTO Campus

Як залишатися онлайн під час блекаутів: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Старт змін: при Запорізькій ОДА створять молодіжну раду

Французька делегація відвідала Запоріжжя: новий етап франко-української співпраці

«Запоріжжя заручиться підтримкою французьких регіонів», – французький парламентар Габріель Атталь

Український культурний фонд: можливості для реалізації проєктів із меморалізації та комеморації російсько-української війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.02.2025

Упродовж доби окупанти завдали 593 удари по 14 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1099-го дня війни