Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На території області проінвентаризовано всі землі оздоровчого призначення

10 травня 2017 - 13:53

На території  області проінвентаризовано всі  землі оздоровчого призначення

Запорізькі землевпорядники  забезпечили проведення інвентаризації 108,61 тис. га або 90,1% всіх земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.  

У межах населених пунктів інвентаризацію цих земель  проведено на площі 237,9 тис. га або 87,2%.

Стовідсотково на території області проінвентаризовано землі оздоровчого призначення площею 0,937 тис. га. Інвентаризацію земель природоохоронного призначення проведено на площі 19,0 тис. га (97,9%); землі рекреаційного призначення – на площі 1,65 тис. га (91%); землі історико-культурного призначення – на площі 0,699 тис. га (77,7%); землі лісогосподарського призначення – на площі 58,86 тис. га (49,3%); землі водного фонду – на площі 14,24 тис. га (8,1%).

За підрахунками фахівців-земельників,  проведення робіт з інвентаризації земель дозволяє збільшити надходження до місцевих бюджетів, як правило, у 2-2,5 рази.

Довідково: роботи з інвентаризації земель проводяться з метою отримання достовірних даних щодо кількісних і якісних характеристик земель,  актуалізації даних з обліку земель, упорядкування землекористування. Проведення цих робіт дозволяє виявити землі, що не використовуються, використовуються незаконно, нераціонально, встановити  ділянки, що підлягають консервації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2025

42-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Василівському району

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття