Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі фахівці переймають досвід ефективного управління муніципальними будівлями

12 вересня 2016 - 14:56

У Запоріжжі відбувся тренінг з ефективного управління муніципальними будівлями для представників органів, у розпорядженні яких є комунальні або державні приміщення, організований проектом «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» за підтримки облдержадміністрації. Цей проект є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). 

Учасники  навчання – керівники господарською частиною бюджетних закладів та установ,  фахівці з інженерних та господарських питань управлінь і відділів освіти та охорони здоров’я – отримали нові знання в галузі ефективного управління муніципальними об’єктами, а також пошуку можливостей заощадження енергії в громадських будівлях.

Досвідом оперативної експлуатації та енергоефективного управління муніципальними будівлями зі слухачами поділилися тренери й доповідачі, досвідчені фахівці з Німеччини та України:  Вольфганг Індервіз, Віталій Чуба, Райнер Молль та Андрій Удовик.

 - Наш проект спрямовано на покращення соціальної інфраструктури у містах, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб, зокрема в Запоріжжі та Запорізькій області. Разом з тим, важливо не лише проводити ремонтні роботи у соціально важливих будівлях і тим самим робити їх більш зручними та доступними для громадян, але й вчитись ефективно управляти ними, щоб подовжити час експлуатації будівель та знизити витрати на їх утримання, - зазначив  координатор проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Євген Лосєв.

Довідково.

Проект «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, що реалізуються за дорученням уряду Німеччини федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проект спрямовано на зміцнення соціальної інфраструктури муніципалітетів (шкіл, дитячих садків, лікарень тощо), а також поліпшення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб. Ініціативи реалізуються в регіонах з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. 

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями співпраці Німеччини та України є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямків німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Громади Запоріжжя зможуть подати заявки на будівництво й ремонт укриттів у школах

Уряд забезпечує гаряче безоплатне харчування для всіх учнів 1-4 класів

Облаштований усім необхідним для дітей та дорослих: Пункт незламності у Вознесенівському районі готовий приймати відвідувачів

Внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю постраждали 46 людей: про стан поранених розповіли лікарі

Запоріжжя під ударом: одна людина загинула, десятки отримали поранення, ще тисячі жителів – без світла та тепла

Торгівля людьми: пильність та обізнаність можуть врятувати життя

У Запоріжжі відкрили виставку Вєри Бланш про незламність України «Відбиток»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.01.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 361 удар по 10 населених пунктах Запорізької області.

Триває відновлення підʼїздів по вул. Запорізька 2-А та 2-Б

Потяг єдності «Запоріжжя-Ужгород»: молодь подорожує Соборною Україною

Гуляйполе та Горішні Плавні налагоджують співпрацю завдяки проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»