Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Думка громадськості – вирішальна складова формування стратегії регіонального розвитку

4 травня 2007 - 15:00

На засіданні робочої групи з питань забезпечення розробки проекту стратегії регіонального розвитку області йшлося про конкретний план дій щодо виконання цього завдання, а також відбулася презентація заходів з його медіа супроводу.

Заступник голови робочої групи, куратор проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» від ОДА, начальник КРУ Олександр Сін наголосив на важливості ряду факторів, що впливають на ефективність виконання цих завдань.

- Думка громадськості – вирішальна складова формування стратегії регіонального розвитку, – зазначив він. – Тому робота із написання стратегічного плану має складний спеціалізований характер у зв'язку з використанням сучасної методики залучення громадськості до цього процесу.

В ході засідання обговорювалися питання про умови проведення тендеру на розробку Стратегії розвитку Запорізької області, відбулася презентація технічного завдання.

Підбиваючи підсумки роботи, учасники заходу закликали взяти участь у зазначеному тендері організації, заклади та установи, що здійснюють свою діяльність на території нашого регіону, добре знають його специфіку і особливості, мають досвід наукових аналітичних досліджень та складання програм соціально-економічного розвитку територіальних громад.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Нові меблі, сучасні гаджети та можливості для спілкування: ще одна «підземна» школа в Запоріжжі готується до відкриття

З 1 березня для внутрішньо переміщених осіб відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання

З 1 березня для внутрішньо переміщених осіб відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання

Адміністративні та соціальні послуги: ефективність через співпрацю

Як зміняться тарифи на комунальні послуги у 2025 році?

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.03.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1104-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 510 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Безпека та освіта: як у Запорізькій школі-інтернаті створюють умови для змішаного навчання

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла

Як військовослужбовцю отримати інвалідність за новою системою?