Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вам, ветерани, до Дня перемоги

4 травня 2007 - 15:50

Відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” та на честь Дня Перемоги через доставочні дільниці обласної дирекції “Укрпошти” і банківські структури у період з 17 квітня по 4 травня здійснюються щорічні наступні виплати:

Інвалідам війни:

І групи – 450 грн.
ІІ групи – 360 грн.
ІІІ групи – 300 грн.

Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місяць примусового утримання, а також дітям, які народились у зазначених місцях примусового утримання їх батьків – 280 грн.

Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 450 грн.

Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами – 150 грн.

Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 55 грн.

Загалом виплати отримають 126 тисяч ветеранів війни нашої області.

 

Головне управління праці та соціального захисту населення

Читайте також

Нові меблі, сучасні гаджети та можливості для спілкування: ще одна «підземна» школа в Запоріжжі готується до відкриття

З 1 березня для внутрішньо переміщених осіб відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання

З 1 березня для внутрішньо переміщених осіб відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання

Адміністративні та соціальні послуги: ефективність через співпрацю

Як зміняться тарифи на комунальні послуги у 2025 році?

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.03.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1104-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 510 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Безпека та освіта: як у Запорізькій школі-інтернаті створюють умови для змішаного навчання

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла

Як військовослужбовцю отримати інвалідність за новою системою?