Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Гуляйпільські школярі вперше відзначили День захисника України

15 жовтня 2015 - 12:57

Дівчата-старшокласниці Гуляйпільської ЗОШ № 1 започаткували нову традицію – вітати своїх однокласників із Днем захисника України. На урочисту церемонію запросили відому волонтерку Катерину Матюху та начальника Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка, який передав школярам  вітання від керівника регіону Григорія Самардака.

- Сьогодні ми згадуємо про всіх своїх героїв – від княжих воїнів Київської Русі, лицарів Данила Галицького, хоробрих козаків, учасників українського національно-визвольного руху XX століття до наших бійців Антитерористичної операції. Після півтора років протистояння із однією із найсильніших армій світу, її численними посібниками всередині країни, економічною скрутою та інформаційною агресією, ми як ніколи чітко усвідомлюємо, що український захисник – це весь Український народ. В цьому полягає наша сила – Сила Нескорених, - наголосив посадовець.

Розчулив учнів та педагогів виступ Катерини Матюхи, яка пригадала відзначення Дня захисника Вітчизни у свої дитячі роки, байдужість до армії протягом двадцяти років незалежності України та особливе значення цього дня сьогодні. Школярі подарували волонтерці Державний Прапор України та малюнки, які вона пообіцяла невдовзі передати на передову, воїнам запорізької 55-ї окремої артилерійської бригади. 

Школярі підготували до свята цікаву розповідь про його історію, пов’язані з ним народні звичаї та козацькі традиції відзначення Покрови Пресвятої Богородиці. Для учасників заходу прозвучали пісні «Повертайся, солдате» та «Україна». Пам’ять загиблих захисників вшанували хвилиною мовчання.

Директор школи Любов Каткова висловила впевненість, що День захисника незабаром увійде до нашого життя, так саме як Новий рік, Різдво та День незалежності.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Міфи, ризики та головні правила: як уникнути травмувань під час вибухової хвилі

Ще 100 Центрів життєстійкості в Україні: стартує відбір для громад

Нові меблі, сучасні гаджети та можливості для спілкування: ще одна «підземна» школа в Запоріжжі готується до відкриття

З 1 березня для внутрішньо переміщених осіб відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання

З 1 березня для внутрішньо переміщених осіб відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання

Адміністративні та соціальні послуги: ефективність через співпрацю

Як зміняться тарифи на комунальні послуги у 2025 році?

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.03.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1104-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 510 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Безпека та освіта: як у Запорізькій школі-інтернаті створюють умови для змішаного навчання

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла