Про це на розширеному засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. За його словами, зараз інші регіони України намагаються перейняти наш досвід у цьому питанні.
Загалом учасники засідання обговорили стан розвитку галузі по всіх напрямках. Для підвищення якості послуг створено єдиний інформаційний освітній простір області за допомогою Інтернет-ресурсу zp.isuo.org. Також для всіх дітей області, у тому числі й сільської місцевості, функціонують унікальні безкоштовні онлайнові засоби навчання. У рамках єдиного інформаційного простору розвиваються кілька веб-ресурсів: освітній вікі-сайт як платформа проведення он-лайн конкурсів та проектів для учнів і вчителів, методичних об’єднань, творчих груп, віртуальної школи юних програмістів, двох сайтів на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для підтримки дистанційного навчання тощо.
Напрацювання у роботі дистанційної «Школи сучасних знань» запропоновані для користування вчителям та учням Донецької і Луганської областей, які стали вимушеними переселенцями.
За підсумками колегії окремо поставлено завдання щодо підвищення кваліфікації вчителів інформатики. Їм потрібно тепер кожні три роки проходити курси підвищення кваліфікації, брати участь у різноманітних тренінгах, майстер-класах, практикумах, активізувати роботу щодо запровадження свого електронного портфоліо, створення авторських та тематичних блогів.
Також на засіданні колегії заступник очільника області Едуард Гугнін окремо звернувся до керівників навчальних закладів з проханням не залучати дітей до організованої участі у заходах майбутніх травневих свят, щоб уникнути можливих провокацій.
Управління у справах преси та інформації