З 15 по 21 січня у Кам’янсько-Дніпровському навчально-виховному комплексі «Дитячий садок- ЗОШ І-ІІІ ст. тривали заходи, присвячені Дню Соборності та Свободи України.
Так, 15 січня відбувся конкурс творів серед учнів 5-11-х класів "Задзвонили срібні дзвони в Україні”. Учень 5-А класу Антон Фатєєв написав так: "В Україні проживає близько сорока шести мільйонів людей різних за національністю, віком, поглядами на життя, кольором волосся та очей. Але, незважаючи на всі ці відмінності, наш народ залишається єдиним цілим, бо нас об’єднує одна з наймилозвучніших мов світу, яка ллється, наче пісня, наче тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, розкішні вінки із рути і барвінку. Ще нас об’єднує культура, традиції, музика, гордість за українських поетів та письменників, художників, винахідників та науковців. Але найбільше нас об’єднує любов до Батьківщини.”
21 січня відбулася учнівська конференція для учнів старших класів ”День Соборності України – історична дата українського народу”, в ході якої учні висловили свої думки щодо консолідації українського народу.
Її учасники пригадали історію нашого народу, що сягає у глибину століть, згадали видатні постаті, які примножували і примножують славу нашої Батьківщини.
Заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Ірина Зикова звернулась до присутніх з такими словами: „Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі в той далекий 1919 рік не вдалося зберегти єдність і незалежність, Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу”. Посадовець також поінформувала про реалізацію в районі завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди: „ Об’єднавши День Соборності та Свободи України в одне свято, Глава держави не лише засвідчив важливу роль Акта злуки для створення єдиної соборної Української держави, а й змістовно об’єднав невіддільні одне від одного в історичному, політичному та моральному сенсах поняття соборності і свободи. Цим кроком було зроблено вагомий внесок у зміцнення правового підґрунтя консолідації українського суспільства.
Після учнівської конференції пройшла урочиста лінійка з виконанням українських народних пісень.