У Класичному приватному університеті відбулося нагородження призерів міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсів для вчителів та учнів. Усі роботи поєднувала загальна тематика – використання медіа-технологій в освіті та повсякденному житті. Під своїм дахом КПУ зібрав переможців і призерів другого Міжнародного медіа-фестивалю для школярів «Москва-Запоріжжя», Всеукраїнського веб-квесту «Безпечний Інтернет», Всеукраїнського конкурсу «Успішний проект - 2012» і обласного веб-квесту для учнів «ІнфоСтратегія». Конкурси проводилися за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Класичного приватного університету.
У Всеукраїнському веб-квесті «Безпечний Інтернет» взяли участь 318 учасників із 11 регіонів, з них майже половина - 154 педагоги-інноватори медіа-освіти із Запорізької області. Метою конкурсу став показ можливостей Інтернету в навчанні, залучення освітян до використання нових форм роботи з дітьми, підвищення знань учасників про безпечний Інтернет. Розв’язуючи веб-квест, необхідно було послідовно виконати шість завдань, пов’язаних із сучасним Інтернет-контентом та його прихованими загрозами. Переможців визначали за кількістю набраних балів, і три перших місця посіли запоріжці.
Всеукраїнський конкурс «Успішний проект - 2012» проводиться за підтримки компанії Intel і спрямований на розробку освітніх проектів, до яких залучені як учителі, так і учні. Переможцем в номінації «Соціальні ініціативи» став проект «Загадка чорного монаха».
Учні були не менш активними, ніж їх наставники: 170 учнів 9- 11 класів Запорізької області взяли участь в обласному веб-квесті «ІнфоСтратегія». Під час виконання завдань діти познайомилися з сучасними Інтернет-технологіями, навчилися шукати необхідну інформацію в мережі Інтернет та аналізувати її, створювати плейлисти та багато іншого.
Другий Міжнародний медіа-фестиваль для школярів «Москва-Запоріжжя» залучив до участі майже 70 загальноосвітніх, позашкільних, приватних навчальних закладів; на який було представлено 311 робіт у п’яти номінаціях: «Мала Батьківщина. Нерукотворне чудо»; «Мала Батьківщина. Рукотворне чудо»; «Безпечне дитинство – майбутнє країни. Попередити. Врятувати. Допомогти»; «Здоровий спосіб життя»; «Надії та проблеми XXI століття». В рамках фестивалю діти ставали творцями соціальної реклами, актуальних репортажів, онлайн-проектів тощо.
Управління у справах преси та інформації