Одне з основних питань, яке було розглянуто на селекторній нараді в облдержадміністрації, - соціальне супроводження кризових родин у містах та районах регіону. Зважаючи на погіршення погодних умов, це питання набуває особливої актуальності.
- Не маємо права допустити повторення ситуації, коли до лікарні з обмороженням потрапила маленька дитина з неблагополучної родини в Кам’янсько-Дніпровському районі, - наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Гамов.
Як завзначив посадовець, торік у країні було введено 12 тисяч штатних посад соціальних працівників, у чиї обов’язки входить виявляти та супроводжувати кризові родини. Тільки в Запорізькій області в 2012 році на таку роботу влаштовано понад 250 осіб. У поточному році також передбачено розширення штату центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Разом з тим, представник обласної виконавчої влади зауважив, що результат їх робота наразі помітний далеко не на всіх територіях регіону. Так, у Розівському районі торік виявлено 58 неблагополучних родин, у той час як у Приазовському – 86, Чернігівському – 97, у Запорізькому районі - 1248.
Зважаючи на соціальну гостроту порушеного питання, Андрій Гамов доручив профільним заступникам голів райдержадміністрацій та виконкомів міст обласного значення запровадити практику щотижневого заслуховування звітів про роботу відповідальних за соціальне супроводження кризових родин.
Управління у справах преси та інформації