Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До кінця поточного року завершиться реорганізація структури облдержадміністрації

11 грудня 2012 - 10:36

До кінця поточного року завершиться реорганізація структури облдержадміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року голови місцевих органів виконавчої влади повинні до 1 січня 2013 року завершити реорганізацію місцевих адміністрацій.

У Запорізькій облдержадміністрації реорганізація структури виходить на фінішну пряму. Про це повідомив заступник голови-керівник апарату ОДА Юрій Пелих під час апаратної наради.

- Згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 26 жовтня 2012 року всі працівники ОДА завчасно попереджені щодо проведення реорганізації. У зв’язку зі змінами у структурі кількість державних службовців залишається незмінною – в облдержадміністрації й надалі працюватимуть 610 посадовців. Але з наступного року ми матимемо не 19 структурних підрозділів, як є нині, а 17, - повідомив Юрій Пелих.

За словами посадовця, у зв’язку з реорганізацією п’ять головних управлінь та п’ять управлінь облдержадміністрації реорганізовуються шляхом їх перейменування в департаменти.

Крім того, ліквідовуються три структурних підрозділи ОДА: управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління с питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, а також відділ у справах національностей та релігій. Функції ліквідованих структурних підрозділів передаються утвореним департаментам облдержадміністрації.

Також з 1 січня наступного року створюється новий відділ внутрішнього аудиту облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко запевнив держслужбовців: за підсумками проведення реорганізації всі працівники залишаться на роботі, жодного з них не буде скорочено.

- Я гарантую, що від реорганізації не постраждає жодний працівник, всі залишаться на роботі. Ми дуже цінуємо кожного спеціаліста, тому ставитись до цього процесу треба спокійно. Реорганізація спрямована на синхронізацію нашої роботи, а не на безпідставне скорочення людей, - підсумував Олександр Пеклушенко.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1084-го дня війни

Обстеження укриттів у Запорізькій області: що зміниться у 2025 році?

Гаряча лінія ОДА: влада на постійному зв’язку з населенням

Як подати заяву до фахівця із супроводу ветеранів війни?

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Запорізьку область відвідали представники громад-партнерів з 6 областей України

Як бізнесу отримати кредит від держави на придбання енергообладнання?

Як внутрішньо переміщеним особам отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг?

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.02.2025

Впродовж доби окупанти завдали 481 удар по 11 населених пунктах Запорізької області

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1083-го дня війни

Повідомити про булінг у школі можна анонімно та безпечно онлайн