Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З 20 серпня на території області почне надходити скраплений газ

13 серпня 2012 - 14:01

З 20 серпня на території області почне надходити скраплений газ

В область надійшло 150 тонн скрапленого газу, і вже з 20 серпня розпочнеться його розподіл та доправлення в райони та міста. Забезпеченням населення блакитним паливом займаються два спеціалізованих підприємства – ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» та «Мелітопольгаз».

Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук.

- Минулого тижня ми отримали 6200 балонів зі скрапленим газом загальним об’ємом 150 тонн. Це дозволить забезпечити населення блакитним паливом у необхідному обсязі за соціально прийнятною ціною, - зазначив Петро Гончарук.

Нагадаємо, в травні поточного року було відновлено поставки аукціонного скрапленого газу на ТОВ «Запоріжспецтрансгаз», яке з 11 червня налагодило поставку скрапленого газу в більшість районів та міст області.

За словами Петра Гончарука, для вирішення питання  забезпечення населення скрапленим газом керівництво області неодноразово зверталося до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з проханням знайти можливість забезпечити ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» скрапленим газом до кінця поточного року.

У червні підприємству на спеціальному аукціоні виділено 75 тонн скрапленого газу, в липні (на серпень) – 150 тонн. Поставки в обсязі 150 тонн блакитного палива стали регулярними: такий об’єм  підприємство отримуватиме щомісяця.

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко продовжує тримати на особистому контролі питання забезпечення населення скрапленим газом.

 

 

Довідкова інформація:

На початку 2012 року в області тривало уточнення переліку споживачів скрапленого газу. В результаті кількість абонентів зменшилась  зі 144,9  тис.осіб  до 115,1 тис.осіб.

Станом на  1 червня ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» забезпечує скрапленим газом 91,5 тис.абонентів, ВАТ «Мелітопольгаз» - 23,6 тис.абонентів.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати до 1 млн грн на започаткування власної справи

Впродовж доби окупанти завдали 342 удари по 12 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1080-го дня війни

Швидше, якісніше, ефективніше: нова спецтехніка для Запоріжжя

В Україні вперше відзначили День Державної спеціальної служби транспорту

Обласна студентська рада: підсумки року, боротьба з кіберзагрозами та амбітні плани на майбутнє

Електронні направлення та рецепти надходитимуть у Дію

Проєкт «Варта»: документальні фільми про українських військових

Група «Прозорість та підзвітність» аналізує тендери на постачання електроенергії

Психологічна підтримка для всіх: як отримати безоплатну допомогу в Україні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2025