Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

28 березня відбулось чергове робоче засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів і погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

29 березня 2005 - 08:41

Зазначалось, що зафіксована тенденція зростання заборгованості. А з початку  нинішнього року вона збільшилась на 3,1 млн.грн (на 62 %) і складає 7,8 млн.грн. До підприємств -  боржників  віднесено  66 організацій. При цьому 8 з них знаходиться в стадії самоліквідації або судом визнані банкрутами, щодо 2 – порушена процедура банкрутства (йдеться про Вільнянське орендне виробниче управління ЖКГ та державне комунальне підприємство «Нестерянський сількомунгосп» Оріхівського району). Також управління ПФУ в Якимівському та Оріхівському районах підготували матеріали щодо банкрутства Якимівського ВЛ ЖКГ та побутового обслуговування ( сума боргу становить 796,1 тис. грн) та Оріхвського управління ЖКГ (536,2 тис. грн).

Беручи до уваги реалізацію соціальних програм Уряду, відзначив Олександр Сін , надзвичайну важливість набуває вирішення проблеми заборгованості перед Пенсійним фондом. Він наголосив, що за невиконання цього завдання керівники підприємств нестимуть персональну відповідальність.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2025

42-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Василівському району

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття