Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Графік голови облдержадміністрації на 2 – 4 березня 2005 р.

2 березня 2005 - 14:50

Графік голови облдержадміністрації

на 2 – 4 березня 2005 р.

 

2 березня

 

- Засідання «круглого столу» за підсумками позачергової перевірки контрольно – ревізійним управлінням в області діяльності облдержадміністрації та її структурних підрозділів.

- Обговорення напрямків програми дій нової обласної виконавчої влади.

 

3 березня

 

- Прес-конференція для ЗМІ з кадрових питань, пріоритетних напрямків діяльності нової влади і результатів акції «Адреси благодійності».

- Участь в урочистому вшануванні  лауреатів обласного конкурсу «Господиня свого краю».

- Участь у відкритті відбіркового туру Всеукраїнського телевізійного вокально-хореографічного дитячого конкурсу «Крок до зірок».

- Участь у прес-конференції народного депутата України Михайла Поплавського з питань діяльності телевізійного конкурсу «Крок до зірок», який проходить у Запоріжжі за домовленістю з губернатором як благодійний проект.

 

4 березня

 

- Поїздка до Києва. Участь на запрошення Президента України в економічному форумі.

 

 

Пресс-служба облдержадміністрації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2025

42-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Василівському району

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Партнерство заради майбутнього: інтеграція бізнесу та профтехосвіти для підготовки фахівців нової генерації

Запорізькі поліцейські розпочнуть патрулювання паркових зон за допомогою дронів

«Вікно в мир»: разом із ізраїльською художницею запорізькі школярі створили яскраві малюнки на стінах укриття