Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області рівень захворюваності на грип та ГРІ нижчий епідпорогу на 20%

21 листопада 2011 - 15:51

В  області рівень захворюваності на грип та ГРІ нижчий  епідпорогу на 20%

За станом на 18 листопада  рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції у Запорізькій області на 20 відсотків нижчий порогового рівня. В контрольному місті Запоріжжя ситуація краща - рівень захворюваності вдвічі нижчий епідпорогу.

Як повідомили в  управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації, захворюваність у  місті Запоріжжя за станом на 18.11.2011 року склала 3980 випадків (показник – 49,8 на 10 тисяч при пороговому рівні 90,1). Питома вага дітей віком до 14 років  склала 59,2% (2357 випадків), у тому числі школярів – 28,2% (1121 випадки).

Загалом  по області захворюваність за 46-й тиждень року становить 9438 випадків, показник захворюваності – 52,4 на 10 тисяч населення, що на 20% нижче порогового рівня. За станом на 18 листопада перевищення епідемічного порогу в жодному регіоні області не зареєстровано.

З початку сезону грипу та ГРІ 2011-2012 років (з 3 жовтня) захворіло 57916 осіб, у тому числі 40702 – діти віком до 17 років (70,2%). За останній тиждень госпіталізовано 228 осіб, у тому числі – 175 дітей. Всього з початку сезону госпіталізовано 1335 осіб, у тому числі – 1068 дітей.

У Запорізькій області з початку сезону грипу та ГРІ вакциновано 15065 осіб, у тому числі за кошти підприємств – 9996 осіб, за кошти місцевого бюджету – 4110 осіб, за власні кошти – 819, з інших джерел – 140 осіб.

- Зараз ще є сенс проводити вакцинацію, бо рівень захворюваності у нашому регіоні знаходиться на передепідемічному рівні. Вона особливо необхідна тим, хто страждає на хронічні захворювання, працює у сфері послуг, часто контактує з людьми. Також у зоні ризику знаходяться діти, які постійно перебувають в організованих колективах. Крім вакцинації є й інша профілактика, а саме – укріплення стану здоров’я, підвищення імунітету за допомогою спеціальних препаратів та продуктів, до складу яких входить вітамін С, - повідомила завідуюча протиепідеміологічним відділенням облСЕС Марина Колєрова.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Об’єднані заради відновлення: стартувала друга фаза програми «Партнерство за сильну Україну»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 133 удари по 7 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2025

42-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Василівському району

СВЯТКУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗПЕЧНО

Кулінарний хаб у дії: в оновленому навчально-практичному центрі готують гарячі сніданки для школярів

Коло єдності в Запоріжжі: спорт, що об’єднує

Акція «За чисте довкілля»: працівники Запорізької ОДА очистили від сміття ділянку неподалік Дніпра

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 19.04.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 328 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області