Протягом шести років в області втілюється у життя цільова програма „Сільське подвір’я”, повідомив Є.Коса. Вона користується широким попитом серед сільського населення. Адже завдяки пільговому кредитуванню селяни мають чудову можливість не лише поліпшити житлові умови, а й розвинути власне підсобне господарство, збільшити виробництво сільськогосподарської продукції.
За минулі роки Фонд уклав з сільськими мешканцями 2192 кредитні договори на суму понад 15 млн. гривень для будівництва, добудови, реконструкції житлових будинків, спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій, купівлі житла, обладнання, сільськогосподарської техніки, молодняка великої рогатої худоби. За станом на 1 листопада 2004 року Фонд спрямував понад 11 млн. грн. на кредитування індивідуальних сільських забудовників.
Враховуючи, що наша область на фоні інших має відносно низький відсоток газифікації населених пунктів, обласна влада спрямовує зусилля насамперед на вирішення цієї проблеми. За допомогою кредитних ресурсів Фонду, підкреслив Є.Коса, в області на сьогодні газифіковано 3646 житлових будинків, збудовано, придбано з реконструкцією 402 житлові будинки загальною площею майже 40 тис. квадратних метрів.
Активна робота фонду за постійної і дієвої допомоги з боку обласної адміністрації та обласної ради дали змогу нинішнього року за загальними показниками вийти на друге місце в Україні. Нині завдяки загальним зусиллям програма „Сільське подвір’я” охоплює всі 20 районів області. Найактивніше її втілюють у життя у Мелітопольському, Приазовському, Гуляйпільському, Новомиколаївському, Бердянському районах.
Прес-служба облдержадміністрації