Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Петро Гончарук: «Маємо не допустити ажіотажного попиту на цукор»

16 травня 2011 - 13:05

Заступники голови облдержадміністрації Петро Гончарук та Лариса Мефьодова провели щотижневу нараду з начальниками структурних підрозділів.

Насамперед заступник голови ОДА Петро Гончарук привітав представників обласної виконавчої влади з впевненою командною перемогою в обласній спартакіаді серед держслужбовців, яка заверширлась у суботу.

- Це, зокрема, піднімає імідж обласної державної адміністрації. Приємно, що наші працівники  вболівають за спільну справу й цього разу успішно відстояли честь ОДА на змаганнях, - розпочав нараду посадовець.

Розглянуто  поточну ситуацію в регіоні. Так, начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА Володимир Журавльов повідомив, що минулого тижня у Запоріжжі та в усіх містах обласного значення пройшли ярмарки, у яких взяли участь понад 120 підприємців та сільгоспвиробників. Посадовець відзначив, що ярмаркові ціни на продукти були на 15-20% нижче ринкових.

Петро Гончарук поцікавився цінами на цукор. - Напередодні літа маємо ретельно моніторити ситуацію із запасами цукру в регіоні. Не повинні допустити ажіотажного попиту та необгрунтованого зростання ціни на цей продукт, - зазначив заступник голови ОДА.

Також В. Журавльов поінформував присутніх про проходження посівної кампанії. За словами посадовця, аграрії  регіону вийшли на фінішну пряму – вже засіяно 85% від запланованої площі, загалом це 662 тис. га. Також розпочато обробку рослин від шкідників.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Шановні аграрії та підприємці!

Запорізький обласний спортивний ліцей: шлях до перемог та спортивних досягнень

«Про внесок в освіту українських викладачів має знати весь світ», – професор Університету штату Джорджія Джон Бантінг

Сотні кілограмів гуманітарної допомоги: у Запорізькій області пройшла благодійна акція «Допомога в кожному кроці»

Фейкові чат-боти: як убезпечити дані та гроші

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі продовжується

Мрій, плануй, дій: діти, батьки і вчителі колегіуму «Елінт» чекають на відкриття «підземної» школи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 407 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1110-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

В Запоріжжі відбувся чемпіонат з рукопашу «Спас» на честь Тараса Шевченка