Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обіцяні Урядом 50 млн. гривень на будівництво мостів надійшли в Запоріжжя

8 вересня 2010 - 12:41

Інформацію про те, що 50 млн. грн. поступили з державного до міського бюджету керівництво області повідомило сьогодні, 8 вересня під час сесії обласної ради.

Нагадаємо, що минулого тижня, голова обласної державної адміністрації Борис Петров зустрічався із Прем’єр-міністром Миколою Азаровим і отримав від урядовця згоду на виділення для будівництва мостів 100 млн. грн. вже у вересні поточного року.

Борис Петров наголосив на необхідності спрямувати кошти на придбання складного обладнання для продовження будівництва в наступному році.

- Мені вдалося переконати Прем’єр-міністра у тому, що ці гроші вкрай необхідні для продовження будівництва вже у вересні, - коментує  результат зустрічі  Борис Петров. - На початку Уряд планував виділити лише 59 млн. грн., проте нам вдалося дійти згоди з  Миколою Яновичем та Мінфіном про те, що суму треба збільшити до 100 млн. грн. для того, аби закупити необхідне обладнання. Інакше, нам ні з чим буде працювати вже в наступному році.

Також Борис Петров зазначає, що другу половину коштів, наступні 50 млн., Голова Уряду  має намір перерахувати вже до кінця місяця. Питання про нагальність вчасного фінансування мостових переходів через Дніпро голова ОДА планує озвучити й під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Віртуальна виставка «Ukraine Exports 2025»: можливість для українських експортерів знайти нових партнерів у державах Близького Сходу

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.04.2025

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн

Безпечний спосіб зберегти та примножити кошти: чому вигідно інвестувати у державні облігації

У Запоріжжі готуються зустріти Великдень онлайн

CDTO Annual Forum: нова роль цифрових лідерів у реалізації інноваційної стратегії України

У Запоріжжі продовжують працювати мобільні команди дитячих лікарів

Приватизація націоналізованого майна: у Запоріжжі на приватизаційний аукціон виставлені нежитлова будівля та споруда

В Україні стартував Всеукраїнський благодійний спортивний марафон «Крок»

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю