Ера ручного сортування пошти в Україні добігла кінця. Про це повідомив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський під час відкриття нової автоматизованої лінії сортування в логістичному центрі Запоріжжя.
До 45 тисяч відправлень на добу зможе обробляти логістичний центр Укрпошти в Запоріжжі. Це листи, квитанції, дрібні та великі посилки. Це стало можливим після відкриття автоматизованої сортувальної лінії.
– З 2024 року Укрпошта активно модернізує свої сортувальні потужності, впроваджуючи автоматизоване обладнання у всіх регіонах України. Запорізький логістичний центр буде обробляти близько 45 тисяч відправлень на добу. Завдяки сучасним сортувальним лініям обробка відправлень відбувається набагато швидше. Мінімізована можливість похибок та помилок, які можливі при ручному сортуванні, зростають обсяги відправлень. Тож модернізація сортувальних ліній у Запоріжжі дозволить надавати мешканцям регіону більш якісні послуги, – розповів Ігор Смілянський.
Плани щодо перебудови логістичної мережі, оптимізації маршрутів доставки та нові проєкти Ігор Смілянський обговорив під час робочої зустрічі з головою Запорізької ОДА Іваном Федоровим.
– Логістичний центр Запоріжжя – це приклад сучасного підходу до поштової логістики та сортування відправлень. Відтепер мешканці регіону отримуватимуть більш якісні послуги – їхні посилки доставлятимуться адресатам вже на наступний день. Вдячний колективу Укрпошти за підтримку населення на прифронтових територіях. Поштовики надають людям базові послуги – доставляють пенсії, ліки. Обговорили з Ігорем Смілянським майбутні проєкти, зокрема і щодо надання Укрпоштою банківських послуг. Наш регіон зацікавлений в реалізації нових та розширенні існуючих ініціатив, адже вони зміцнюють нашу стійкість, – зазначив очільник Запорізької області Іван Федоров.