Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька гімназія № 98 готується до нового навчального року: за підтримки UNICEF тут облаштовано комфортне укриття

7 серпня 2024 - 19:45

Локації для різних вікових груп, нові меблі та устаткування, сучасна вентиляційна система, інклюзивний санвузол та підйомник для дітей з особливими освітніми потребами. Так виглядає укриття Запорізької гімназії № 98. З 1 вересня навчальний заклад готується зустрічати учнів.

В шкільному укритті створили всі умови для здійснення навчального процесу: провели інтернет та встановили припливно-витяжну систему. Вона дозволяє дітям тривалий час перебувати у підземному приміщенні. 

– В укритті створено локації для початкової та середньої школи. Є конференц-зала, яка швидко трансформується в освітню аудиторію або простір психоемоційного розвантаження, – розповіла директорка Запорізької гімназії № 98 Ілона Закутна.

В школі 762 учні, а укриття розраховане на 350 осіб. Тому навчання буде організоване позмінно. 

– Досвід попереднього навчального року показав, що першокласники мають відвідувати школу щодня. Адже це для них новий простір та нове життєве випробування. Учні початкових класів теж перебуватимуть в школі максимальну кількість часу. А середні та старші класи навчатимуться в змішаному форматі: тиждень – в школі, тиждень – онлайн. Так батькам зручніше планувати свій розклад, а вчителям – навчальний процес, – відзначила директорка гімназії Ілона Закутна.

Найпростіше укриття відремонтували завдяки співпраці Запорізької міської ради, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА та Дитячому фонду UNICEF.


 

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 460 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Події лютого в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Укрзалізниця розширює можливості: підприємцям Запорізької області презентували нові логістичні послуги

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Учасники Запорізької платформи співпраці «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ»: 2024 рік – рік змін

Платформа взаємодії «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ. Захищаємо. Будуємо. Перемагаємо»: підбили підсумки спільної роботи 2024 року

Чергова ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено три багатоповерхових та п’ять приватних будинків

Екологічна комунікація з тими, хто пережив російський полон

Можливість поділитися власними освітніми потребами: розпочалося всеукраїнське онлайн-опитування школярів

З 1 березня в Україні проіндексують пенсії: кого торкнеться підвищення

Робоча група «Прозорість і підзвітність»: результати роботи за 2 місяці 2025 року