Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Війна – це тимчасово, знання – це назавжди»: в Запорізькій області продовжується будівництво «підземних» шкіл

4 серпня 2024 - 15:40

З початком  повномасштабного вторгнення понад 112 шкіл регіону припинили роботу. Кількість учнів зменшилася на 47 тисяч. Понад 4 тисячі вчителів змінили місце проживання. Однак Запорізька область не здається: влада робить все можливе, аби діти могли повернутися до офлайн-навчання в безпечних умовах. 

– Маємо амбітну ціль: повернути понад 50 тисяч учнів за шкільні парти. Саме тому у червні почалося будівництво «підземних» шкіл. Наразі активно ведуться роботи на 6 локаціях, найближчим часом розпочнемо будівництво ще на двох. Це дозволить безпечно навчати офлайн до 7 тисяч дітей, – зазначив заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін.

За його словами, поступово з 2 вересня до 31 грудня будуть створені умови для очного або змішаного навчання для більш ніж 40 тисяч дітей. Протягом 2025 року планується закрити потребу повністю.

Обласна влада подбала і про організацію безпечного та комфортного підвезення школярів з тих закладів, де укриття відсутні або ще не відремонтовані. 

– Вже укладено угоду про закупівлю 25 шкільних автобусів. Це дозволить вирішити транспортне питання для майже тисячі дітей Запорізької області, – підсумував Михайло Семікін.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.03.2025

Упродовж доби окупанти завдали 460 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Події лютого в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Укрзалізниця розширює можливості: підприємцям Запорізької області презентували нові логістичні послуги

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Діалог влади та бізнесу: взаємодія підприємців та комунальних монополістів

Учасники Запорізької платформи співпраці «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ»: 2024 рік – рік змін

Платформа взаємодії «МИ – ЗАПОРІЖЖЯ. Захищаємо. Будуємо. Перемагаємо»: підбили підсумки спільної роботи 2024 року

Чергова ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено три багатоповерхових та п’ять приватних будинків

Екологічна комунікація з тими, хто пережив російський полон

Можливість поділитися власними освітніми потребами: розпочалося всеукраїнське онлайн-опитування школярів

З 1 березня в Україні проіндексують пенсії: кого торкнеться підвищення