Ти як? З такого опитування розпочався тренінг «Стійкість молоді – сила нації». Як розпізнати стрес та як з ним справитися дізнались майже 50 студентів коледжів та вишів.
Психологи зазначають, що потрібно дбати про ментальне здоров’я, починаючи з підліткового віку, щоб потім люди не боялись та знали, куди звертатись по допомогу.
-
Головне, аби молодь могла використовувати ці навички у повсякденному житті та поширювала їх, – наголошує регіональний координатор Всеукраїнської програми «Ти Як?» та психолог Сергій Дружинін.
Єлизавета, учасниця тренінгу, поділилась, що дистанційне навчання та війна – головні тригери стресу для неї.
-
Такі заходи дуже важливі, особливо зараз, оскільки в умовах офлайну набагато менше спілкуюсь з людьми, а це - головна людська потреба. Тому я рада, що сьогодні зустрілась із друзями, – зізнається дівчина.
Разом із психологом учасники тренінгу розбирали, що таке ментальне здоров’я та чи існує корисний стрес, обговорили інструменти для розвитку психологічної стійкості молоді. Опанували й ефективні практики, які сприятимуть контролю над емоціями та допоможуть дбати про свій внутрішній стан.
-
Вірю в те, що саме ваше покоління виросте з правильним розумінням, як піклуватись про своє ментальне здоров’я, – зазначила радниця голови Запорізької облдержадміністрації Наталія Будяк.
Учасниця тренінгу Ганна зізнається, що буде користуватись порадами спеціалістів у житті та розповість про них своїм друзям.
-
Через війну ми маємо великий відсоток вразливої молоді. Саме через цей тренінг я отримала нові навички та хочу передати ці знання своїм друзям, – поділилася Ганна.
Тренінг провели за Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», створеною за ініціативи Олени Зеленської. Його організували завдяки співпраці Запорізької ОДА, координаторів програми та Запорізької обласної студентської ради.