Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Скорочення обласної ради дозволить зекономити 14 млн грн та направити їх на потреби ЗСУ

6 квітня 2024 - 11:25

В обласній раді планується оптимізація –  звільнення двох з трьох заступників та скорочення апарату з 90 до 45 осіб. Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров під час брифінгу. 

– Таке рішення дозволить зекономити щонайменше 14 млн грн вже в цьому році, які ми направимо на оборону і підтримку наших Збройних сил, – повідомив Іван Федоров.

Посадовець зазначив, що з наступного тижня розпочнеться процедура об'єднання комунальних закладів обласної ради.

– Сьогодні всі ті заклади, які стоять порожні, повністю фінансуються обласним бюджетом. Саме тому ми будемо їх об'єднувати, скорочувати адміністративний персонал та видатки обласного бюджету для того, щоб направити більше коштів на підтримку Збройних Сил України, – підсумував Іван Федоров.

Нагадуємо, Верховна Рада ухвалила рішення про передачу повноважень Запорізької облради Запорізькій обласній військовій адміністрації. Воно не означає розпуску обласної ради. Воно означає тимчасову передачу її повноважень обласній військовій адміністрації на період воєнного стану та на 30 днів по його завершенню.


Читайте також

Кулінарний хаб у Запоріжжі: новий стандарт шкільного харчування та професійної освіти

Як діяти у разі виявлення засобів ураження: роз’яснення СБУ

Доступна медицина для ветеранів: більше безоплатних послуг

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.02.2025

62-річна жінка поранена внаслідок ворожої атаки по Пологівському району

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1077-го дня війни

Відзавтра у Запоріжжі збільшується кількість дорожніх перехресть, де зупинятимуть автомобілі під час загальнонаціональної хвилини мовчання

Запорізький досвід онкоскринінгу стане прикладом для всієї України

Проєкт «Кращі практики управління біовідходами в малих громадах України»: стартував прийом заявок

На шляху до гендерної рівності: Запоріжжя відвідала голова представництва ООН Жінки в Україні

На шляху до гендерної рівності: Запоріжжя відвідала голова представництва ООН Жінки в Україні

Новітній навчально-практичний центр у запорізькому профтесі: у закладі встановили 32 сучасні верстати