Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

СБУ ідентифікувала ще 5 колаборантів з окупаційного «мвс рф» на Запоріжжі, які фабрикували справи проти українців

18 вересня 2023 - 12:30

Служба безпеки встановила особи ще п’яти колаборантів, які вступили до створеного агресором «головного управління мвс рф по Запорізькій області».

У лавах російського карального органу вони виконували завдання москви щодо поширення кремлівського режиму та придушення руху опору на тимчасово захопленій частині регіону.

Серед ідентифікованих колаборантів мешканці Якимівського та Михайлівського районів, які добровільно пішли на співпрацю з окупантами та погодились стати співробітниками у районних «райвідділах» псевдоустанови.

Перебуваючи на «посадах», вони брали участь у незаконних затриманнях та ув’язненні місцевих жителів, які чинили супротив окупантам.

Для цього вони займались «серійним» фабрикуванням доказів проти мешканців захоплених районів області.

Також вони причетні до пограбування особистого майна людей під час проведення «обшуків» у їхніх оселях.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Наразі зловмисники переховуються від правосуддя у захоплених районах на півдні України.

Втім, співробітники СБУ знають про місця перебування ворожих поплічників і проводять комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва органів прокуратури.


Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 427 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Великдень в умовах війни: запорізькі храми запрошують на богослужіння онлайн

Безпечний спосіб зберегти та примножити кошти: чому вигідно інвестувати у державні облігації

У Запоріжжі готуються зустріти Великдень онлайн

CDTO Annual Forum: нова роль цифрових лідерів у реалізації інноваційної стратегії України

У Запоріжжі продовжують працювати мобільні команди дитячих лікарів

Приватизація націоналізованого майна: у Запоріжжі на приватизаційний аукціон виставлені нежитлова будівля та споруда

В Україні стартував Всеукраїнський благодійний спортивний марафон «Крок»

Два континенти – спільні цінності: Гладстон і Запорізька область розширюють співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.04.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1148-го дня війни

55-річний чоловік поранений внаслідок ворожої атаки по Пологівському район