Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Українські спортсмени продовжують виборювати нагороди

25 квітня 2023 - 12:00

Навіть під час війни Україна продовжує брати участь у спортивних змаганнях, а наші учасники показують всьому світу майстерність та неосяжну наснагу.

В Хорватії на килимах чемпіонату Європи з греко-римської боротьби проходили напружені поєдинки. 183 спортсмени з 32 європейських держав, боролися за право піднятися на п'єдестал пошани  чемпіонату Європи.

Наші спортсмени гідно показали себе, у складі збірної команди України виступили спортсмени Запорізької обласної ШВСМ – ЗСУ: ЗМСУ Парвіз Насібов та МСУ Артем Матяш. Артем, який виступав у ваговій категорії до 87 кг. та чудово проявив себе у першому поєдинку з фінським борцем, але, на жаль, у 1/8 поступився технічному шведу Алексу Кессідісу. Чотири перемоги Парвіза Насібова над польським борцем Романом Пацурківським, хорватом Лукою Іванчичем, російським борцем, який виступав за Італію Зауром Кобалоєвим, борцем з Румунії Міхаєм Міхутою та одна поразка у сутичці з грузином Джоні Хецуріані дозволили завоювати бронзову медаль чемпіонату Європи. Збірна команда України посіла шосте місце у командному заліку.

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок 2023, який є ліцензійним стартом до Олімпійських ігор-2024, спортсмени теж вибороли гідні місця. Дмитро Вороновський, представник КЗ "ЗОШВСМ" ЗОР, ЗСУ, посів 5 місце, а Анастасія Манєвська, представниця 7 спортивний клуб ЗСУ, виборола три срібні медалі 108 кг у ривку, 130 кг у поштовху, 238 кг у сумі двоборства. Дівчина другий рік поспіль виборює три срібні медалі чемпіонату Європи - у 2022 та 2023 році.

Департамент культури та інформаційної політики

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 884-го дня війни

«Янголи війни»: Укрпошта презентувала марку, присвячену медикам

Літні Олімпійські ігри стартували в Парижі: у Запоріжжі підняли прапор Олімпіади

«Що для мене Україна?»: розпочато прийом робіт на IV Всеукраїнський творчий конкурс