Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Начальник ОВА Юрій Малашко про наслідки ворожої атаки по обласному центру

23 березня 2023 - 14:40

В прямому етері телеканалу "Рада" начальник ЗОВА Юрій Малашко розповів про стан постраждалих та наслідки обстрілу багатоповерхівок в Запоріжжі:

“Вчора близько 19 години було завершено пошуково-рятувальні роботи. Кількість загиблих не змінилася - загинув 48-річний чоловік. Постраждалим надається вся необхідна допомога. На стаціонарному лікуванні перебуває 21 особа, з них 5 у важкому стані. Серед госпіталізованих малі діти: дві дівчинки отримали контузію, а хлопчик отруївся чадним газом, але їх життю нічого не загрожує. Постраждалі діти перебувають під наглядом лікарів.

Наразі комунальні підприємства проводять роботу з укріплення конструкцій будинків. Надалі буде проведено експертизу щодо можливості відновлення будівлі. Постраждалих людей відселили у місця тимчасового розміщення, під наглядом рятувальників надається доступ до квартир для збору речей. Переважна більшість переїжджають до своїх родичів. Тих, хто цього потребував розселили в модульне містечко, шелтери та готельні номери.

Вчора було розгорнуто оперативний штаб, де люди можуть отримати всю необхідну інформацію, а також матеріальну допомогу від місцевої влади та міжнародних організацій.

Лише перемога над окупантом допоможе убезпечити українців від обстрілів.”

 


 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Безпека та освіта: як у Запорізькій школі-інтернаті створюють умови для змішаного навчання

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла

Субсидія на оренду житла для ВПО: вигідно і переміщеним особам, і власникам житла

Як військовослужбовцю отримати інвалідність за новою системою?

Розширення можливостей жінок: сприяння діджиталізації та розширенню експорту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.03.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1104-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 552 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Ліквідація наслідків ворожої атаки на Дніпровський район Запоріжжя триває

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.03.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 458 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області