Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Військові облігації можна буде купити в Дії. Цікаві факти про них

27 вересня 2022 - 10:00

ЗСУ продовжують свій блискавичний контрнаступ, звільняючи українські міста. Скоро з'явиться можливість стати спонсором перемоги, придбавши військові облігації.

Військові облігації – це вид цінних паперів. Їх випускає держава. З допомогою цього фінансового інструменту вона позичає кошти у громадян під відсотки.

Команда “Дії” працює над запуском облігацій у застосунку. Ви зможете придбати їх, щоб підтримати економіку України та задонатити на потреби армії, а потім — отримати свої кошти назад із відсотками. Кнопка придбання цих паперів незабаром з’явиться на головному екрані застосунку. Її додадуть до меню вкладки United 24, де уже є можливість допомогти армії добровільним платежем. 

Одна військова облігація коштуватиме від 900 гривень. Строки дії — від 3 місяців до 1,5 року. Після закінчення строку ви отримаєте вкладені кошти з відсотками. Це як депозит. Тільки не в банк, а в перемогу України.

Цікаві факти:

  1. Облігації в Дії названі на честь тимчасово окупованих міст. Наприклад, Маріуполь, Крим, Херсон. Чому? Бо гроші з облігацій йдуть у держбюджет України та на потреби армії. Кожна куплена облігація наближає деокупацію наших міст.

  1. І донат, і інвестиція. Не тримайте гроші під матрацом — інвестуйте в перемогу. Так ви допоможете ЗСУ та отримаєте гарантований прибуток: повернеться сума вкладу, ще й відсотки!

  1. Купити облігації можна буде без комісії за кілька кліків просто на головному екрані Дії, дивіться фото.

Військові облігації в Дії — це класичний win-win: спонсорування перемоги України над росією та гарантований прибуток. 


За матеріалами порталу “Дія”

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Магістри Запорізької політехніки отримали дипломи – попереду нові звершення

Оновлений сервісний центр Пенсійного фонду відкрився у Дніпровському районі Запоріжжя

У Запоріжжі запрацював легкоатлетичний манеж: належні умови для тренувань отримали понад тисяча запорізьких спортсменів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1094-го дня війни

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів до Міжнародного дня рідної мови: стартував прийом заявок

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами