Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спеціалісти продовжують відновлювати зруйновані комунальні мережі

24 вересня 2022 - 10:50

На сьогодні, 24 вересня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 17 336 споживачів у 71 населеному пункті Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 5 960 споживачів Степногірської дільниці, порушене напередодні внаслідок ворожих обстрілів, у м. Запоріжжя заживлено 1 698 абонентів, знеструмлених раніше внаслідок ракетного обстрілу міста. Також відновлено електропостачання 266 споживачів на території обслуговування Оріхівського районного відділення. На ранок по м. Запоріжжя зафіксовано 2 одиничні відключення, які планується усунути сьогодні.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 226 682 абоненти у 267 населених пунктах області.

Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 6 населених пунктів (у т.ч. міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району).

Минулої доби у м. Запоріжжя усунуто завдані напередодні внаслідок обстрілу пошкодження газопроводу низького тиску. У інших населених пунктах області аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень.

За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. 

Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до р. Карачокрак і далі потрапляють у р. Дніпро.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Запоріжжя, Гуляйполе, Оріхів, Малі Щербаки, Полтавка, Залізничне, Новопавлівка, Темирівка, Яблукове, Червоне, Приморське, Нестерянка, Новоандріївка, Білогір’я, Ольгівське, Малинівка, Дорожнянка. Надійшло 72 повідомлення про пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1095-го дня війни

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Магістри Запорізької політехніки отримали дипломи – попереду нові звершення

Оновлений сервісний центр Пенсійного фонду відкрився у Дніпровському районі Запоріжжя

У Запоріжжі запрацював легкоатлетичний манеж: належні умови для тренувань отримали понад тисяча запорізьких спортсменів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1094-го дня війни

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів до Міжнародного дня рідної мови: стартував прийом заявок

«Діалог влади та бізнесу»: взаємодія з податковими органами