Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОВА
Керівник області нагадав, що адміністрація щоранку свою роботу починає із хвилини мовчання за загиблими воїнами ЗСУ та мирними мешканцями України, які загинули через військову агресію росії.
Учасники наради обговорили основні завдання, які стоять зараз перед областю. У першу чергу - це участь у організації гуманітарних коридорів, забезпечення евакуації мешканців з тих територій, де ведуться активні бойові дії. Наразі головне - забезпечити перевезення людей з Маріуполя. Для них Запоріжжя є, здебільшого, транзитним містом, адже більшість тут тільки отримують першу допомогу, мають змогу перекусити, переночувати, зареєструватися, а потім їдуть далі у глиб країни.
-
Головне, логістику вибудовувати таким чином, щоб люди за день-два змогли отримати усе необхідне та вирушити далі. На їх місце потім приїжджають нові біженці, - зазначив Олександр Старух.
Також на нараді обговорили стан забезпечення області продуктами харчування, зокрема, хлібом. Необхідно розрахувати щодобову потребу для всіх територій та забезпечувати вчасну доставку.
Торкнулися й теми відновлення життєво важливих для функціонування територій комунікацій. Там, де це можливо, проводяться ремонтні роботи на пошкоджених електромережах, газогонах і водогонах.
Департамент культури та інформаційної політики