Сьогодні відбулося засідання обласного гуманітарного штабу, яке провів голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.
Члени штабу обговорили нагальні питання, які необхідно вирішити найближчим часом. Зокрема мова йшла про забезпечення усіма необхідними речами вимушених переселенців - продуктами харчування та речами першої необхідності. Акцентувалась увага на стані забезпечення дитячими товарами - харчуванням, підгузками, одягом.
Крім цього, йшлося про роботу гуманітарного хабу, що розташований у приміщенні обласного цирку. Так, учора туди прибуло 278 біженців з різних міст, з них 46 дітей та 135 жінок. Люди. які дісталися до Запоріжжя, приїхали з Маріуполя, Гуляйполя, Оріхова, Полог, Харкова. Наразі люди забезпечені усім необхідним. Вирішується питання їх направлення до більш безпечних регіонів.
Департамент культури та інформаційної політики