Триває двадцять перша доба героїчного протистояння підрозділів Сил оборони України на Запорізькому напрямку й Українського народу російському воєнному вторгненню.
Стан, положення та характер дій Сил оборони Запорізького краю суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали.У той же час окупанти систематично наносять авіаційні удари з Мі-24 по одному з населених пунктів у Пологівському районі та обстріляли одну з ділянок місцевості із мінометів, а іншу - з гранатометів СПГ. Внаслідок обстрілу із міномету одного військовослужбовця було поранено.
Також противник наніс удар гелікоптерами (парами МІ-24) по цегляному заводу у Малій Токмачці та завдав удару по Олександрійському району міста Запоріжжя. Там пролунав потужний вибух.
Що стосується наших підрозділів - продовжується нанесення вогневого ураження по противнику, як на передньому краї, так і вглибину його оперативної побудови і бойових порядків. Наші підрозділи нанесли вогневе ураження по скупченню техніки противника, а також знешкодили підрозділ окупантів, уразивши три автомобіля «Урал», один військовий броньований автомобіль-позашляховик ГАЗ-2330 «Тигр» та мінометний розрахунок окупаційних військ рф.
Боротьба триває!
Вірте у наших воїнів!
Зло має буде покарано!
Слава Україні!
Речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв