Українська співачка та авторка пісень Jerry Heil звернулась до мешканців Запорізького регіону. Дівчина підкреслила, що козацький дух наших людей не раз рятував нас і демонстрував усім силу та мужність нашого народу, а отже допоможе нам і зараз.
-
Козачки і козаки, дякую вам за те, що ви мужньо стоїте за свій край. Я всіх міцно обіймаю, і скоро ми будемо зустрічатися: і на відбудові міст, і на концертах. Дуже скоро! Я вас дуже люблю! Дякую вам, що ви такі міцні українці!
Департамент культури та інформаційної політики