Український шоумен та телеведучий Олександр Педан звернувся до всіх, хто зараз живе, воює, боронить місто Запоріжжя. Наразі Олександр Педан активно підтримує українців у соціальних мережах.
-
Запоріжжя! Ми з вами всіма думками, мріями, надіями, вірою. Саме завдяки таким як ви, хто не чекає ні на що, а виходить, воює, іде на танки, протестує і вірить в перемогу Збройних сил України, ми вистоїмо. Саме від вас залежить наше спільне майбутнє! Мій вам “респект”! Ми дуже вас поважаємо, ми з вами!
Департамент культури та інформаційної політики