Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів онлайн-нараду з представниками об’єднаних територіальних громад, де обговорили низку проблемних питань.
У декількох ОТГ є нагальна потреба в транспортуванні інсуліну та інших медикаментів тим, хто цього потребує. Нагадаємо, що згідно з рішенням Уряду інсулін на період військового стану буде надаватися безкоштовно.
Крім цього, наразі вирішується питання теплопостачання та налагодження ліній зв’язку.
Очільник регіону зазначив, що збільшилася кількість бригад Червоного Хреста, наразі до нас приєдналися представники Міжнародного комітету Червоного Хреста. Таким чином, завдяки підтримці іноземних партнерів, проблеми з гуманітарною допомогою, її транспортуванням тепер мають вирішуватися ще швидше.
Зокрема, голови громад відзвітували про евакуацію мирного населення з територій, де ведуться активні бойові дії. У пріоритеті - жінки, діти, люди похилого віку та особи з інвалідністю. Вже сформовано списки, незабаром буде підготовлено транспорт і вони вирушать до Запоріжжя.
Департамент культури та інформаційної політики