Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками районних державних адміністрацій. Розглядали питання організації гуманітарних коридорів задля забезпечення мешканців усім необхідним.
Потреби щодо забезпечення людей харчами та медикаментами опрацьовуються відповідними установами. Знаючи точні потреби населення щодо продовольства та пального, влада зможе невідкладно реагувати. Наразі органи районної та місцевої влади активно відпрацьовують питання транспортної логістики для гуманітарної допомоги. Також голова звернув увагу на питання забезпечення пальним. Важливо розуміти реальні потреби та забезпечувати пальним заклади медицини, ДСНС і т.і.
-
Пальне - це першочергове питання. Це питання забезпечення Збройних Сил, - зауважив Олександр Старух та додав, що дуже важливим є взаємодопомога мирних мешканців безпосередньо на місцях.
Крім цього, голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух розповів про важливість відстеження фактів щодо реальної ситуації. на територіях.
Наразі в Запорізької області відпрацьовується алгоритм дій у разі розповсюдження інформації щодо створення фейкових республік.
У зв’язку з інформаційною війною, яка триває на території України, важливо відстежувати інформацію виключно через офіційні джерела. Голова ЗОВА наголосив на тому, що спростування всіх фейків має проходити через центральні органи влади, які безпосередньо займаються цими питаннями.
Важливо пам’ятати, що наразі дезінформація - це один із основних методів ворога для дестабілізації внутрішнього становища у країні, та запобігати поширенню фейків.
Департамент культури та інформаційної політики