В Запоріжжі бійці «Азову» навчають підрозділи ТрО володіти зброєю. Під час занять місцеві мешканці отримують швидкий курс із поводження зі зброєю, необхідні навички з тактичної медицини, потім заплановане загальне залагодження підрозділу.
Після курсу підготовки хлопці захищатимуть підступи до Запоріжжя.
Підрозділ зібраний із добровольців, які добре вмотивовані та хочуть зі зброєю в руках стати на захист своєї землі, своєї нації та майбутнього своїх дітей.
Переглянути відео можна за посиланням: https://youtu.be/ZYjHd7-lMKA
речник Запорізької ОВА Іван Арєф’єв