Директорка Департаменту соціального захисту населення Марина Нотанова розповіла, що наразі питання соціальних виплат та забезпечення населення усім необхідним тримається на контролі влади. Станом на сьогодні Департамент функціонує у повному складі, а усі поставлені задачі виконуються.
-
Наразі в нашій області повноцінно відпрацьовано механізм виплати всіх видів державних та соціальних допомог. Проблемними питаннями залишаються Василівський район, Пологівський район та Бердянський район. Але це питання також вирішується, - зазначила Марина Нотанова.
Окрім цього, директорка розповіла, що усі інтернатні установи, підконтрольні Департаменту, забезпечені усім необхідним. Установи, у яких тимчасово відсутнє електропостачання, наразі підключені до дизель генераторів. Їжа та ліки також доставлені на місця.
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=vphTfzeWZtU
Департамент культури та інформаційної політики