Український співак, гітарист, народний артист України Віктор Павлік підтримав жителей Запорізького краю у дуже нелегкі часи. Закликав до останнього боронити свою землю і міцно тримати кордони.
-
Запоріжжя - одне з найкрасивіших міст України. Запоріжжя страшенно люблю, багато разів там бував. Тримайтеся, люди добрі, з нами Бог, з нами Україна. Слава нашим Збройним силам України, слава нашим бійцям, які так мужньо тримають кордони на своїх плечах. Я свято вірю у те, що ми переможемо!
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Xe_6rtWmB8A