Голова ЗОВА Олександр Старух підбив перші підсумки евакуації з Енергодару та інших населених пунктів області.
Очільник ЗОВА підкреслив, що евакуацію забезпечувала величезна команда: це і Офіс Президента, і військова адміністрація, і Червоний Хрест, і водії. Завдяки злагодженій роботі жінки і діти у безпеці. Робота влади у цьому напрямку продовжується.
-
Ми будемо працювати над тим, щоб пробитися до Мелітополя, до Бердянська, до Херсона. І далі, щоб вивезти людей, та доставити на території гуманітарну допомогу, - зазначив Олександр Старух.