Із Запоріжжя продовжують направляти конвої з гуманітарною допомогою та евакуаційними автобусами для бажаючих переміститися у безпечніше місце. Колона з вантажем для маріупольців вирушила з обласного центру. Вантажівки прямують у супроводі представників Червоного Хреста та Української православної церкви.
Наразі це вже четверта спроба доставити необхідні продукти харчування, ліки та евакуювати людей з Маріуполя
Департамент культури та інформаційної політики