Вадим Федоров - учасник українського гурту “MOZGI”, відомий як Дядя Вадя, побажав усім жителям Запоріжжя та області, військовослужбовцям набратися сил та терпіння і спільними зусиллями знищити російського окупанта. Я всіма думками знаходжуся з вами, я себе завжди вважав себе запоріжцем. Усім передаю привіт, бійцям тероборони, всім бійцям ЗСУ. Хочу всіх підбадьорити та сказати “Хлопці - тримаємося! Ви - найкращі!” Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IJqAeRqes0o