Розпочато 16-ту добу героїчного протистояння Українського народу й підрозділів Сил оборони України на Запорізькому напрямку.
Військові та мешканці Запорізького краю продовжують вести оборонну операцію у межах визначенної операційної зони проти російських окупантів та стримувати наступальну операцію збройних сил РФ в напрямку міста Запоріжжя.
Суттєвих змін у положенні наших військ та військ противника не відбулося. В окремих тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області противник, у порушення норм Міжнародного гуманітарного права, здійснює грабежі, взяття в заручники та страти цивільного населення.
Окрім того, війна змушує запоріжців: жінок, дітей, людей похилого віку, які знаходяться у зоні бойових дій та потерпають від гуманітарної кризи, евакуюватися автобусами або власним автотранспортом в безпечні регіони країни.
На даний час цьому питанню приділяється велика увага керівництвом Запорізької обласної військової адміністрації, фахівцями Товариства Червоного Хреста України, поліцією, ДСНС, підрозділами Сил оборони України та місцевою владою міста Запоріжжя.
Боротьба триває! Вірте у наших воїнів! Зло має буде покарано!
Слава Україні!
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PvLNCX3C6eA
Речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв