Вся країна згуртувалася у ці тяжкі часи та надає допомогу тим регіонам, де зараз йдуть активні бойові дії, де є території, на яких не вистачає елементарних речей.
Наразі до обласного гуманітарного штабу надходять вантажі з продуктами харчування, одягом, засобами гігієни, питною водою, ліками. Варто зазначити, що допомогу Україні та області надають і закордонні партнери.
За заявками громад, які надходять до обласного штабу щодня, формуються гуманітарні вантажі безпосередньо для кожного району. Так, учора завдяки домовленостям про “зелений коридор” вдалося забезпечити доставку більше 50 тонн гуманітарного вантажу та ліків до Енергодара.
Обласна влада спільно з організацією Червоного Хреста та за сприяння міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук щодня проводять перемовини з окупантами про відкриття “зелених коридорів”. Люди не будуть покинуті, допомога обов'язково надійде.
Департамент культури та інформаційної політики