Запорожці активно приєдналися до кампанії збору підписів на підтримку звернення Володимира Зеленського до членів-держав НАТО щодо закриття неба над Україною. Адже це убезпечить нашу країну від повітряної загрози зі сторони ворожої держави. Вчора тільки у Шевченківському районі вдалося зібрати ще 4 тисячі підписів. Кожен небайдужий житель Запоріжжя може долучитися до кампанії. Для цього необхідно звернутися до місцевої адміністрації та поставити підпис під зверненням або самостійно роздрукувати підписний лист. По можливост,і залучайте своїх близьких, сусідів та друзів. Україна має жити у безпеці! Департамент культури та інформаційної політики