Зі словами підтримки до мешканців Запорізької області звернувся соліст гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні, співзасновник БФ «Вільні ЮА» та волонтер Тарас Тополя. Наразі співак вступив до лав територіальної оборони та боронить нашу державу разом з іншими добровольцями. "Передаю "привіт" усім запорожцям. Я знаю, що ви сильні, я знаю, що ви готові. Нехай козацький дух вас тримає. Моя рідна Хортиця, покажи москалям, що таке шаблюка козацька. Слава Україні!"
Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=oZFC4AZ-jHY