Під час війни кожен день виявляється напруженим. Коли є люди, оптимізм яких заряджає інших на нові звершення, на продовження боротьби, тоді весь народ відчуває себе спокійніше. Саме до таких людей справедливо можливо віднести колектив Запорізького театру юного глядача. Вони не втрачають віри у себе та перемогу України, про що свідчить їх звернення до жителів області: Наступний день, працюємо далі. Все буде Україна, буде перемога! Слава Україні! Героям слава!