Сьогодні з 9 години ранку до 9 вечора з Енергодару до Запоріжжя відбуватиметься евакуація мирного населення. Супроводжувати колону будуть представники «Червоного Хреста» разом із ДСНС України в Запорізькій області. Зранку в місті Енергодар оголосили режим припинення вогню. Очільник регіону Олександр Старух зазначив, що до евакуаційної колони також можуть приєднатися люди і на власному транспорті. Якщо сьогодні евакуація з Енергодару пройде успішно, завтра намагатимуться вивезти до безпечного місця жителів Маріуполя та Бердянську. Зокрема, до Енергодару вирушать 5 вантажівок з гуманітарною допомогою. А саме, теплі речі, продукти харчування, питна вода, медикаменти. Людей, які сьогодні прибудуть до Запоріжжя, розмістять у приміщеннях дитячого садочка. Вони будуть забезпечені усім необхідним. Департамент культури та інформаційної політики