Переглянути відео можна за повиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EJW-Z0HJdPY
Триває 13-та доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
▪️ Російські інтервенти продовжують влаштовувати акти геноциду в населених пунктах, які постійно обстрілює авіація, реактивна артилерія та балістичні ракети.
▪️ Не припиняються обстріли гуманітарних коридорів, через які намагаються врятувати цивільних людей. Вони вбивають тих, кого обіцяли пропустити!
▪️ Вони вбивають тих, хто намагається рятуватися від поранень чи голоду, таким чином вдаючись до порушень Міжнародного гуманітарного права щодо ведення воєнних конфліктів. Це все - воєнні злочини, за які окупантам доведеться відповідати.
▪️ Ворог намагається відновити наступ, здійснюючі перегрупування військ для подальшого наступу в напрямку Запоріжжя. Основні зусилля окупантів зосереджуються на створенні умов для захоплення, але темпи просування знижені, особовий склад окупанта деморалізований.
▪️ Військові та мешканці Запорізької області та міста Запоріжжя згуртувалися навколо Запорізького краю. Лінія між світлом і темрявою пролягла по лініях українських окопів. На ворогів чекає тотальний опір озброєних українців – це те, що може стримати агресивні плани окупантів.
▪️ Велика кількість запоріжців пішли до підрозділів ТрО, щоб вберегти від страхіть війни.
Речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв