Заява голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха щодо ситуації в обласному центрі. Наразі ситуація у місті Запоріжжі стабільно тиха. Про це сьогодні розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. Також очільник області закликав містян не розслаблятися та використати ці дні з користю. Наразі варто акцентувати свою увагу на укріпленні міста, підготувати бомбосховища, запастися водою. В цілому потрібно краще підготуватися до оборони, щоб ми могли нормально, спокійно, виважено дати відсіч ворогу, щоб зберегти життя нашим воїнам. Не гаємо часу - готуємось, збираємось, даємо відсіч, - закликав Олександр Старух.